Florbal je sport, který získal mezi našimi žáky velkou oblibu. Školní ligy se letos účastnilo 30 hochů z šestých a sedmých ročníků. ČEZ Street hockey je florbalový turnaj hraný v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín, který je určen žákům do 13 let.

Florbalové družstvo ZŠ Město Albrechtice…

V oblastním kole k nám zavítal silný soupeř z Krnova. ZŠ Žižkova patří mezi tradiční účastníky tohoto masového turnaje. Ve vyrovnaném dvojutkání se k postupu do Ostravy nejdříve přiblížili naši chlapci. Po nervózním začátku otočili nepříznivý vývoj a brankami Baránka a Nováka zvítězili 3:2. Bohužel jsme v odvetě nezvládli první poločas a pustili soupeře do vedení 3:0.

Florbalové družstvo ZŠ Žižkova, Krnov…

Zlepšení v druhé půli nám po brance Nováka stačilo jen ke snížení na 1:3. Za bojovnou hru děkujeme Janu Muroňovi, Jakubu Hudečkovi, Tomáši Moravcovi, Lukáši Královi, Kamilu Švecovi, Ondrovi Novákovi, Erichu Santariusovi, Patriku Baránkovi, Mirku Olejniczakovi, Lukáši Pospíšilovi, Davidu Vasiliadisovi a Honzovi Krátkému.