V sobotu 12. října bojovali šachoví reprezentanti naší školy v Krnově na Velké ceně mládeže v šachu. Soutěžilo se v kategoriích benjamínci, mladší a starší žáci.

Všichni bojovali statečně…

V konkurenci mladých šachistů z Bruntálu, Rýmařova, Vrbna pod Pradědem, Krnova, Zlatých Hor, České Vsi u Jeseníku, Malých Hoštic, Rybniku (PL) a Brzegu (PL) dosáhli albrechtičtí reprezentanti významných úspěchů.

Dan získal zaslouženě první místo v kategorii nejmladších žáků…

Mezi 21 benjamínky obsadil Janis Raptis 4. místo (se dvěma polskými závodníky, kteří skončili na prvních dvou místech, sehrál velmi kvalitní utkání).

Památeční fotografie Dana s první cenou…

Výrazný úspěch zaznamenali i ostatní naši účastníci v kategorii mladších žáků. Na prvním místě se umístil Daniel Bušos (5,0 bodů), na třetím Daniel Galuška (4,0 body) a čtvrtou příčku získal Pavel Kohut (4,0 body).

Naši reprezentaci do soutěže přivedl pan K. Handlíř starší…