Zní to skoro neuvěřitelně, ale v pátek 28. listopadu se naši osmáci a deváťáci protančili už pátou lekcí kurzu pohybové a předtaneční výchovy.

Krok – sun – krok…

Nelehkého úkolu tanečních mistrů se úspěšně zhostili manželé Handlířovi, naši bývalí kolegové. Ale je třeba pochválit i naše žáky, a to nejen za snahu co nejlépe zvládnout taneční kroky, ale i za dochvilnost a poctivou docházku.

Mazurka je oblíbený polský tanec….

Během páteční opakovací dvojhodinovky si všichni přítomní mohli upevnit dovednosti z předchozích lekcí. A bylo se skutečně na co dívat! Kluci a holky pečlivě trénovali mazurku, polku, waltz, blues i jive.

To si pište, že se předvedeme…

Myslím, že se už teď můžeme všichni těšit na školní ples, který se uskuteční v tělocvičně naší školy 24. ledna 2015, a na němž nám naši tanečníci předvedou, co vše se naučili.

Foto Milan Pokorný, text Jana Pokorná

Back To Top