Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče, ale také širokou veřejnost na Den otevřených dveří naší školy, který proběhne ve čtvrtek 30. 3. 2023 od 15 do 18 hod. Čeká Vás netradiční prohlídka prostor školy – odborné učebny, laboratoř s pokusy, moderní technika ve třídách, jazykové hry, pohyb ve sportovní hale a další aktivity. Rádi Vám předáme informace o naší škole, jejím provozu a organizaci a také o nabídce zájmové činnosti.

Na videu se můžete podívat na běžný pracovní den na naší škole, a pokud nás chcete vidět na vlastní oči, přijďte k nám, je toho ještě mnohem víc. A jestli zrovna nemáte možnost přijít v termínu Dne otevřených dveří, rádi vám školu ukážeme i v jiný den, stačí nás kontaktovat na reditel@zsma.cz, jana.muronova@zsma.cz nebo na telefonních číslech 771 173 442 a 777 719 363.

Video a střih Karel Knapp, text Jiří Šiffner

Back To Top