Součástí vybavení sportovního areálu při naší škole je i prostorná klubovna s posezením pro 50 lidí včetně připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi.

Druháci by se s chutí zakousli…

Pravidelně slouží žákům a pracovníkům školy při různých setkáních a besedách, k jednáním zastupitelstva, k pořádání kulturních a společenských akcí například pro seniory i jako občerstvovací zázemí při pořádní sportovních akcí.

V popředí členky ZO ČZS Město Albrechtice…

Jednou z posledních aktivit určených veřejnosti byla výstava ovoce, zeleniny a květin, kterou ve dnech 24. a 26. září uspořádali členové Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Město Albrechtice.

Děti zajímalo i včelařství…

Možnost podívat se na pěkné výpěstky, květiny, v ovoci a zelenině vyřezávané prostorové obrazy využila široká veřejnost, studenti ze Střední školy zemědělství a služeb Město Albrechtice i 200 dětí z naší školy. Kdo se přišel na výstavu podívat, určitě nelitoval.

Foto a text Karel Knapp

Back To Top