V úterý 7. května se vybraní žáci naší školy snažili o co nejlepší umístění v okrskovém kole v minikopané Mc Donald´s Cup v Osoblaze. Tentokrát jsme měli zastoupení v obou kategoriích (1. – 3. ročník i 4. – 5. ročník).

„Maláčci“ sice nepostoupili, byli ale všichni šikovní…

V mladší kategorii bylo naším soupeřem pouze družstvo z Osoblahy, které mělo jak herní, tak i věkovou převahu a i přes veškeré úsilí našich „maláčků“ zvítězilo. Ve starší kategorii bojovala mužstva z Osoblahy, Třemešné, Holčovic a my.

Vítězné foto, jedeme na okresní kolo do Krnova…

Hrálo se systémem každý s každým a naši žáci se opravdu snažili. Svou bojovností sklidili zasloužené vítězství. O tom svědčí i tyto výsledky: Město Albrechtice – Osoblaha 8:2, Město Albrechtice – Holčovice 5:0 a Město Albrechtice – Třemešná 21:1.

Dobře hrály i holky…

Příští týden tedy změří své síly s dalšími mužstvy v okresním kole v Krnově. Nejlepším střelcem byl vyhlášen náš hráč Jakub Vajdík. Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy, postupujícím gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

Foto a text Erika Kynická

Back To Top