V pátek 5. dubna 2013 se v pražském sídle společnosti Olympus uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků fotografické soutěže 8. ročníku FotoAkademie.

Tomáš si přebírá ocenění za 2. místo…

I letos se soutěže zúčastnila řada žáků naší školy – Kateřina Kynická, Kristýna Tymlová, Maruška Bártková a Hanka Šrámková z 8. A, Tomáš Zemba a Pavel Hanus z 9. A a Martina Klimešová z 9. B, kteří navštěvují fotografický kroužek.

Ocenění předává Tomášovi i paní Sára Saudková…

Dále pak Míša Moravcová, Pavla Muroňová, Martina Němcová, Kačka Polášková a Mirek Banovec z 6. A, Saša Šolcová, Jana Táborská, Sabča Volná a Adam Tuhý z 6. B, Eliška Jančová, Míša Šolcová, Hela Petrová, Kamil Švec a Martin Kubíček z 9. A, Iveta Pecháčková a Denis Siuda z 9. B, kteří se učili zvládat techniku fotografování a základy kompozice v běžných hodinách informatiky.

Tomáš Zemba, Stopy (druhé místo v kategorii Zimní kouzlení)…

Úspěch byl hned dvojnásobný. Tomáš Zemba z 9. A obsadil stříbrné místo v kategorii Zimní okouzlení s fotografií stop ve sněhu a v kategorii škol se ta naše umístila na krásném třetím místě.

Diplom pro školu…

Poukaz na fotografický kurz v hodnotě 4 000 Kč, diplom a další upomínkové ceny jel Tomáš převzít za naši školu do Prahy osobně. Setkal se zde dokonce i se slavnou českou fotografkou Sárou Saudkovou.

Marie Bártková, fotografie do soutěže Photobase…

A to není vše. Právě probíhá finále další fotografické soutěže Photobase, do kterého postoupila Maruška Bártková z 8. A s fotografií albrechtické rozhledny. Gratuluji a přeji všem fotografům, aby se jim dařilo jako doposud.

Foto z předávání cen p. Zemba, text Kateřina Lozertová, vedoucí fotokroužku

Back To Top