První únorový víkend si snad už ani bez plesu SRPDŠ a naší školy nedovedeme představit. Už poosmé připravili zaměstnanci školy a jejich příznivci exkluzivní zábavu více než dvěma stům návštěvníkům.

Po slavnostním zahájení, o které se na profesionální úrovni postarala paní učitelka Veronika Glötzerová, se na parketu předvedla část taneční skupiny Dance Element. V rytmu disco to rozbalila Eliška Baránková a Marie Murová, žákyně naší školy.

Dance Element…

Vážnější atmosféru navodilo taneční studio Flash z Krnova. Široké sukně třinácti děvčat zaplnily celý sál. S vystoupením Valčík z Montmartru se tak před zraky všech přítomných prezentovaly mistryně České republiky. Nechyběly mezi nimi ani Marie Holubová a Nikol Pobucká, absolventky z roku 2013.

K tanci a poslechu hraje osvědčená kapela BT NOVA…

Ruce návštěvníků pořádně zaměstnalo rozmotávání barevných papírových ruliček. Některé v sobě ukrývaly překvapení v podobě dárku, jiné zase povzbuzení do další hry. Na plese tak nechybělo ani napětí a očekávání. O průběh a organizaci „ruličkového veselí“ se postarala především paní učitelka Radka Žlebčíková, Renata Doležalová a Miroslava Tupá.

Kdo měl štěstí, vyhrál…

Věrni jsme zůstali kapele BT NOVA. Ta svůj tradiční repertoár ozvláštnila i několika novými hudebními kousky. Na své si přišli jak milovníci klasického tance, tak vyznavači moderních rytmů.

Slavnostní zahájení na profesionální úrovni zvládla V. Glötzerová…

Veškeré nápoje, slané i sladké občerstvení bylo možno zakoupit v baru U Rákosky. Barmanka Dagmar Vopelková rozdávala úsměvy a hbitě nalévala sklenice. Napilno měla rovněž paní Miluše Kaletová, Iveta Kolarovčeková a spousta dalších pomocníků.

Nela Akritidis Čtvrtníčková – hlavní organizátroka plesu…

Rádi bychom poděkovali všem, kdo se na přípravě a organizaci plesu jakýmkoliv způsobem podíleli. Největší dík však patří všem sponzorům a také vám, návštěvníkům. Do poklady SRPDŠ jste přispěli zakoupením vstupenky, lístků do tomboly i nákupem občerstvení. Veškerý výdělek bude i tentokrát využit ve prospěch našich dětí. Je nám ctí cítit vaši podporu i v této finančně nelehké době.

Foto-video Lukáš Anton, text Nela Akritidis Čtvrtníčková

Back To Top