Jak všichni dobře víte, olympiáda v jazyce anglickém je na naší škole oblíbenou disciplínou. Každoročně se účastníme okresního kola v Krnově a za své výsledky se nikdy nemusíme stydět. Ovšem to, co dokázaly naše žákyně v letošním ročníku, je opravdový úspěch.

Sabina 1. místo (postup do krajského kola), Kristýna 3. místo…

Sabina Šimková z 9. B porazila všech 17 soupeřů a svým vítězstvím si zabezpečila postup do krajského kola. Kristýna Bányácská z 9. A pak tento skvělý výsledek ještě podtrhla svým krásným třetím místem (výsledková listina ZDE). Naši sedmáci do okresního kola s tak vysokými ambicemi necestovali, přesto ani oni se ve velké konkurenci neztratili.

Sabina, Kristýna, Hanka a Tomáš (ocenění si zaslouží všichni)…

Hanka Glejtková ze 7. B sice doplatila na přílišnou nervozitu, nicméně Tomáši Matějkovi ze 7. A gratulujeme k pěknému desátému místu z celkových 22 zúčastněných (výsledková listina ZDE). Všem děkujeme za nelehkou a časově náročnou přípravu a Sabině budeme držet palce přesně za měsíc, tedy 24. března, kdy nás bude reprezentovat v Ostravě.

Foto Karel Knapp, text Renata Doležalová

Back To Top