V prosinci jsme si se spolužáky a paní učitelkou uspořádali módní přehlídku. Byli jsme rozděleni na 3 skupinky. V každé byl jeden moderátor a z ostatních se stali aspoň na malou chvíli modelové a modelky. Přehlídku zahájila moderátorka Verča, která uvedla šikovné modelky Klárku, Sofii a Isabel.

Dívky předváděly slušivé modely na léto a zimu. Další skupinku jsem tvořil já (moderátor) a mladí sympatičtí modelové Filip, Honzík a Matěj. Filip byl oblečený do modrozeleného cyklistického dresu a na hlavě nechyběla přilba, která je důležitá pro ochranu hlavy každého cyklisty. Na nohou měl sportovní obuv.

Jako druhý přišel na molo Honzík oblečený do kostýmu kytaristy. Na sobě měl černou puntíkovanou košili s krátkým rukávem, černé kalhoty a v ruce držel důležitý doplněk – kytaru Španělku, na kterou zahrál i pár tónů.

Poslední model naší skupiny Matěj byl oblečený do fotbalového dresu Manchestr United. Dres doplňovaly štulpny FK Město Albrechtice. Na nohou nemohly chybět černé chrániče a profesionální fotbalové boty značky Nike.

Závěr patřil moderátorce Petře. Ta představila gymnastku Gaiu v zeleném květovaném dresu a Terku ve sněhově bílých šatech. Módní přehlídku jsme si moc užili. Všechny modely odměnili diváci velkým potleskem.

Foto Jana Vyležíková, text Alex Divitaris

Back To Top