V letošním školním roce se opět zapojíme do eTwinningových projektů, ve kterých si žáci některých ročníků budou moci otestovat v praxi své komunikativní dovednosti v anglickém jazyce.

Partneři projektu „My town“…

„My town“ je projekt pro sedmáky. Během plnění projektových aktivit se seznámíme s žáky partnerských škol a s jejich městy, dále sami představíme naši školu, naše město a region tak, že v týmech připravíme prezentaci fotografií, zajímavých textů a video pohlednici z našeho města. Budeme diskutovat o tom, čím se naše města podobají a čím se liší.

Už se těšíme…

Pracovní prostředí TwinSpace, ve kterém se sdílejí vytvořené prezentace, vyměňují emaily, kde žáci pod vedením učitelů chatují a pořádají videokonference s ostatními účastníky, obléklo v září zcela nový šat tak, aby naši cestu za vzájemným poznáním ulehčilo. Tak nám držte pěsti, protože již vyrážíme na naši virtuální kulturní cestu po Evropě.

Foto Regína Hajná, text Simona Martínková

Back To Top