Ve čtvrtek dopoledne bylo v naší škole rušno. Na návštěvu dorazili malí kamarádi z mateřské školy se svými tetami a rodiči. Měli možnost nahlédnout do vyučování, prozkoumat vybavenost tříd, počítačových učeben i tělocvičny.

U jedné ze tří interaktivních tabulí …

Na chvilku se z nich stali opravdoví školáci, kteří zasedli do lavic. Velký úspěch měla interaktivní tabule i úkoly na ní připravené. Řešení bylo pro děti hračkou. Všichni si přáli mít takovou tabuli doma.

Běháme, lítáme …

Následně si malí návštěvníci mohli protáhnout svá těla v tělocvičně. Po namáhavém školním dnu zavítali školáčci i do jídelny, kde pro ně bylo přichystáno malé občerstvení. Přesvědčili se také o tom, co je čeká ve školní družině.

V jedné ze tří počítačových učeben …

Pokud jste nestihli navštívit naši školu, máte možnost se za námi kdykoliv přijít podívat nebo si potřebné informace najít na našem školním webu. Na všechny předškoláky se těší u zápisu 27. ledna 2011 Pat a Mat.

Foto a text Zdenka Závodná

Back To Top