Přípravy na čarodějnický den u nás ve třídě začaly už před několika dny. Ve výtvarné dílně pana Jaroslava Hrubého jsme začali s velkým odhodláním vyrábět létající čarodějnice. Na nafukovacích míčích vznikaly postupně hlavy, které jsme spojili s tělem, nalepovali šaty, ruce a nohy a nezapomněli ani na bujné kadeře ježbabiček a různé ozdoby.

Jak se nám to povedlo? Můžete si prohlédnout fotografie a video, ale také se přijít podívat do naší školy na výstavku prací jednotlivých tříd. ČARODĚJNICKÝ SLET v pořadí třetí na naší škole začal v pondělí 30. dubna o půl deváté před školou. 

Povedlo se…

Od ní odlétly čarodějnice na náměstí a svůj den zakočily programem v parku. To víte, že vám ještě za pár dnů nezapomeneme podat zprávu, jak se nám průlet nad Městem Albrechticemi podařil.

Foto Dagmar Vopelková a Karel Knapp, video a text Dagmar Vopelková

Back To Top