Pěvecký sbor pod vedením paní učitelky Veroniky Glötzerové zakončil svou roční práci stylově. Zazpíval si na Mezinárodním dětském festivalu v Dívčím Hradě.

Svěřenci paní učitelky Z. Závodné…

Naši školu zde reprezentovala také třída paní učitelky Zdenky Závodné s country tancem Koníček. Děti si mohly za odměnu zdarma zajezdit na kolotočích, čehož plně využívaly.

Jízda na kolotoči…

Radostné výkřiky se ozývaly z „řetízkáče“, superpavouka, ale také z autodromu. Účinkující měli zdarma i malování na obličej a dostali balíček s občerstvením. Někteří využili i možnosti svést se na koni.

Sboristky…

Na festivalu se kromě naší školy ukázaly děti z MŠ Město Albrechtice (školku reprezentovaly např. děti paní učitelky Tupé a Doležalové, které pěkně zpívaly a zatančily řecký tanec), ze ZŠ Jindřichova, Osoblahy nebo Krnova.

Společné foto s Voxelem…

Zlatým hřebem festivalu pak bylo vystoupení mladého zpěváka Voxela, se kterým jsme si samozřejmě udělali tzv. selfíčko (společnou fotografii, kterou fotí přímo jeden z fotografovaných). Voxel byl velmi milý a s jednotlivými sboristkami se vyfotil i individuálně.

Tak zase příští školní rok…

Poslední vystoupení v tomto školním roce se tedy vydařilo a my se těšíme na rok příští, ve kterém máme velké plány.

Foto a text  Veronika Glötzerová

Back To Top