Tak zněl název „rozlučky“, kterou si připravila třída 9. B pro ostatní žáky naší školy na poslední den před vysvědčením. Celý program probíhal ve velkém sále tělocvičny a moderoval jej Honza Handlíř. Co si deváťáci připravili? Začali ukázkami vyučování a oblíbenými parodiemi učitelů doprovázenými známými melodiemi.

Potom následoval moderní disco tanec v podání pěti profi tanečníků. Tanec vystřídala oblíbená soutěž Na lovu 9. B, která byla zaměřena na perličky z hodin. Poté si žáci společně zazpívali upravenou písničku Holky z naší školky věnovanou slečnám z 9. B a paním učitelkám. Po zpěvu předvedli své baletní a taneční umění Pidilidi.

Tím se program nachýlil ke konci a došlo na loučení i slzy. Kluci a holky poděkovali jednotlivým vyučujícím, třídním učitelům i dalším zaměstnancům školy. Aby zakončení školní docházky nebylo smutné, na úplný závěr předvedli sérii pěti ikonických tanců, kterou se naučili v tanečních.

Foto Michaela Kubiszová, text Miroslava Tupá

Back To Top