Zážitkové učební hodiny. Tak jsme nazvali speciální program, pomocí kterého by se žáci mohli teleportovat do minulosti a prožít výuku trochu netradičně se známou historickou osobností.

Náš skvělý tým…

Říkáte, že by se vám výlety do minulosti líbily? To je dobře, protože náš tým ve složení (Anička, Jirka, Nela a Eliška) si na scénáři dal opravdu záležet. Společně jsme se pak pokusili natočit tříminutové video na tablet do soutěže, kterou vyhlásila společnost Intel. Téma znělo „Škola budoucnosti 2024“.

 https://www.youtube.com/watch?v=yX_mvxNgm7E 

V přestrojení za Mistra Jana Husa, Robinsona, Alberta Einsteina či Vincenta van Gogha jsme se skvěle pobavili.

Kozo, neboj se nás…

Nejlepší scéna byla s živou kozou. Vůbec nás nechtěla poslouchat. Nakonec se záběr podařilo natočit a koza si určitě oddechla. Do soutěže bylo zasláno 45 videí a jen 15 postupovalo do finále do Prahy. I když jsme se mezi patnáct nejlepších nedostali, nesmutníme. Příští rok to zkusíme znovu a těšte se, co náš tým vymyslí!

Foto Regína Hajná, text Eliška Hajná

Back To Top