Středeční odpoledne 21. 3. 2018 zpestřilo dětem z družiny přátelské dvojutkání ve vybíjené. Již potřetí proti sobě stanuly družinové výběry naší školy a ZŠ Jindřichov.

Po přivítání všech hráčů na hrací ploše a udělení několika důležitých organizačních pokynů mohl rozhodčí, pan učitel Grček, zahájit hru. Týmy spolu sehrály dva vzájemné zápasy, v nichž o vítězi rozhodoval vyšší počet vybitých protihráčů v řádné hrací době.

Albrechtický tým, složený z dětí 3.- 5. tříd, bojoval s plným nasazením a zvítězil v obou zápasech. Nehrající děti se s nadšením ujaly rolí fanoušků a během obou střetnutí se postaraly o bouřlivou atmosféru. Na reprezentanty naší školy se přišly podívat také jejich třídní učitelky.

Po odehraných zápasech čekalo v klubovně na hráče pohoštění v podobě jablečného závinu, bagety a minerálek. Všichni hráči zároveň obdrželi sladkost a malý dárek.

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem účastníkům za férovou hru a těšíme se na další vzájemné měření sil, které se uskuteční příští rok v Jindřichově.

Foto a text Alena Honajzerová

Back To Top