Páteční odpoledne jsme si příjemně užili a pobavili se slavnou kouzelnickou dvojicí – sester Solawových, známých jako duo BAKRIS, jež získalo mnoho ocenění v řadě kouzelnických soutěžích.

Duo Bakris...

Dalším vystupujícím byl kouzelník Šeklin alias Lukáš Jašek z Otrokovic. Dozvěděli jsme se o jeho vystoupeních např. v Las Vegas, ve Spojených arabských emirátech nebo se zpěvákem Karlem Gottem.

Copak to tam schováváš…

Vystupuje a kouzlí už osmnáct let. Za svou kariéru zvládl přes tisíc kouzelnických show a vytvořil úsměv na řadě nejen dětských tváří. Po pátečním vystoupení se i my řadíme mezi jeho fanoušky.

Kouzla se líbila…

První kouzla Šeklina vykoukla na svět již v jeho deseti letech, kdy chodil do knihovny a hledal knihy o magii a tricích. Řadou z nich nám vyrazil dech. Nestačili jsme žasnout, kde zvířata mizí a znovu se objevují.

Čáry, máry…

Z obyčejné krabice vyčaroval i exotického papouška Kakadu, který nás všechny rozesmál svým úletem na tribunu. Děti si také pochvalovaly spolupráci s Šeklinem, který je obdarovával malými dárečky – balónky v různých podobách zvířat nebo květin.

Pozor, vyletí ptáček…

Tato skvělá akce pro děti se uskutečnila za pomoci manželů Solawových, kteří zajistili celý magický program. Poděkování patří také učitelskému sboru, paní učitelce Veronice Glötzerové za moderování celého programu a paním učitelkám z 1. stupně za přípravu soutěží pro děti.

Foto Regína Hajná, text hlavní organizátorka Dagmar Vopelková

Back To Top