Také v nedělním pátém kole Krajského poháru v odbíjené mladších žáků v Novém Jičíně podali hoši velmi pěkný výkon a i přes menší zaváhání si odvezli domů prvenství.

Však my ještě vyrosteme ...

V úvodu věnovali pozornost největším soupeřům – TJ Sokolu Frýdek Místek a  DHL Ostrava. Obě utkání zvládli na jedničku. V následujícím zápase s Novým Jičínem A, který je průběžně na 4. místě, však naši hráči v koncentraci polevili a  díky tomu poprvé v letošní sezóně ztratili zápas.

Jednou bez trenéra ...

Jednalo se o porážku zaslouženou. Už víme, že za chyby se platí. V posledním utkání s „B“ družstvem Nového Jičína jsme opět měli hru pod kontrolou. V průběžném hodnocení naše družstvo vévodí tabulce s šestibodovým náskokem nad DHL Ostrava.

Jednou s trenérem ...

Příští 6. kolo se uskuteční na domácí palubovce v Městě Albrechticích v neděli 16. března 2008.

Zveme všechny příznivce a těšíme se na vaši podporu.

Text a foto Karel Handlíř

Back To Top