Neopakovatelné kouzlo Prahy vždy lákalo a dodnes přitahuje lidi nejrůznějších profesí. Patří k nim i příznivci rychlého psaní všemi deseti na klávesnici, kteří soutěží v opisech nebo zpracovávají další texty.

Právě oni se sjeli ve dnech 8. a 9. února do pražské Euroškoly, kde se konalo mistrovství České republiky Open 2007-2008.

Snídaně v Praze chutnala ...

Do jedné z nejtěžších disciplín – 30ti minutového opisu s penalizací 100 úhozů za chybu – se nominovali i naši žáci: Markéta Labajová z 9. A, Veronika Břicháčková z 8. A a Milan Musil ze 6. A. Markétě se podařil úctyhodný výkon – napsala přes 11 000 hrubých úhozů a zařadila se tak mezi třetí nejlepší v kategorii žáků do 16ti let.

Odjíždíme

Bohužel ji chyby při opisu posunuly až na 6. místo. Talent a píli předvedli také Milan s Veronikou, když obsadili 12. a 13. příčku.

Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Výsledkové listiny najdete na adrese www.zav,cz.

Text a foto Taťána Kurečková.

Back To Top