Jménem Organizačního výboru Olympijského parku Ostrava 2016 jsme byli pozváni k aktivní účasti na ROADSHOW, která dětem představuje myšlenku olympijského parku v okresních městech a významných turistických místech kraje.

Trefa na koš…

Vydali jsme se tedy v pátek 27. května do Krnova na náměstí, kde nás již čekali organizátoři akce. Ti nás pěkně přivítali, dokonce přes mikrofon, takže o nás vědělo celé krnovské náměstí. Byli jsme prvními účastníky. Rozdělili jsme se do menších skupinek a soutěž začala.

Skok z místa…

Každý závodník dostal kartičku, na kterou za splněnou disciplínu získal razítko písmene. Poskládáním všech písmen vyšla tajenka, ze které se dozvěděli, že se letní OH 2016 budou konat v Rio de Janeiru.

Stolní tenis…

Mezi disciplíny pořadatelé zařadili hod medicinbalem, slalom mezi kužely, skok z místa, trefa na koš a stolní tenis. Po ukončení a zaplnění všech políček razítky si sportovci vyzvednouli medaili, náramek s logem olympiády, vstupenku na ROADSHOW do Ostravy a další drobnosti.

Olympionici z 3. B…

Na závěr jsme se vyfotografovali na stupních vítězů a pro odměnu jsme si zašli do nedaleké cukrárny.