Ve čtvrtek 24. dubna 2009 proběhl 13. ročník přeboru školy ve stolním tenisu. Turnaje se každoročně účastní nejen žáci z oddílu TJ, ale i zájemci, kteří si zahrají jen párkrát v roce na koupališti či v garáži u kamaráda. Mnohdy ale rozdíly nejsou tak velké, jak by se mohlo zdát …

Budoucí vítěz Kája

Letošní turnaj se vydařil a bojovalo se ze všech sil! Motivací byly opět krásné medaile a věcné ceny pro nejlepší trojice v kategorii chlapců, dívek a čtyřher. Ceny jsou hrazeny z grantu MÚ na rok 2009 pro oddíl stolního tenisu, sladké odměny a občerstvení všem hráčům zajišťuje SRPDŠ při ZŠ. Děkujeme.

A vyhrály holky ...

Nejúspěšnější účastnicí se stala Martina Špalková se dvěma zlatými medailemi za dvouhru dívek a čtyřhru, kterou vyhrála se starší sestrou Veronikou. Ta ke zlatu ze čtyřhry přidala stříbro z dvouhry dívek. Mezi hochy zvítězil Karel Vrabka, na něj však ve čtyřhře zbyla jen medaile „bramborová“.

Medaile a ceny lákaly

Zpestřením turnaje ve čtyřhře byla při lichém počtu žáků smíšená dvojice Petra Kociánová – pan Martin Špalek, která se prokousala až do finále a nakonec skončila stříbrná. Pochvalu si také zaslouží nejmladší hráč turnaje Míša Šlor z 1. B třídy.

Medailistům blahopřeje a všem hráčům děkuje za účast Milan Pokorný, organizátor turnaje.