Ve středu 18. února se v komunitním centru naší školy opět recitovalo. V kategorii šestých a sedmých tříd si své recitační schopnosti změřilo celkem deset soutěžících.

Eliška, Anička a Jirka…

Pomyslnou bronzovou medaili si odnesl Jirka Veselý ze 6. B, druhé místo patří Elišce Hajné z 6. A a vítězkou se stala Anna Veselá ze třídy 7. B.

Nikola, Sabina a Iveta…

Z osmých a devátých tříd se soutěže zúčastnilo třináct děvčat. V této kategorii si třetí místo vybojovala Iveta Dvořáková z 8. B, stříbro získala Nikola Šimečková z 9. A a vítězství si po zásluze odnesla Sabina Vidermanová z 9. B.

Fandíme si navzájem…

V okresním kole budou naši školu reprezentovat děvčata, která se umístila na prvním a druhém místě, samozřejmě jim budeme držet palce. Jak letošní soutěž ukázala, kromě recitačních schopností je velmi důležité vybrat si vhodný text, proto prosím příští rok nenechávejte jeho výběr na poslední chvíli, abyste si s námi mohli opět zarecitovat. Všem letošním vítězům gratulujeme a ostatním účastníkům děkujeme za pečlivou přípravu a za odvahu.

Foto Taťána Kurečková, text Renata Doležalová

Back To Top