11. přebor naší ZŠ ve stolním tenisu přivedl v pátek 20. dubna 2007 za zelené stoly 8 hochů a 5 dívek, vesměs členů oddílu stolního tenisu TJ Město Albrechtice. Ti bojovali ve svých kategoriích systémem každý s každým, ve čtyřhrách mixu pak v pavouku (včetně opravného pavouka).

Nejnapínavější byla kategorie chlapců, kde při rovnosti bodů první trojice rozdíl jediného setu vynesl na nejvyšší příčku Tomáše Honajzera. V děvčatech dle předpokladů vyhrála Tomášova sestra Kateřina Honajzerová, ve čtyřhře si spravili chuť Marek Sekanina s Honzou Kovalíkem, kteří ve finále porazili sourozence Honajzerovy.

Na závěr turnaje

Na vítěze čekaly medaile nebo vítězné talíře, na všechny pak diplomy za umístění, drobné věcné a sladké odměny.

Perličkou na závěr turnaje byla tzv. Amerika (kolotoč) o atraktivní cenu – minipálku. Ačkoli hrajeme kolotoč na závěr každého tréninku, tak dlouhé výměny nepamatuji. A kdo minipálku ukořistil? No přece zase Tomáš, když finále hrál se sestrou Katkou…

Oba tak potvrdili svůj um – vždyť Katka se letos již podruhé stala okresní přebornicí mladších žákyň, Tomáš obsadil v okresním žebříčku 2006/7 výborné třetí místo mezi 25 staršími žáky!