Po delší odmlce mohla družina v tělocvičně naší školy opět přivítat děti z Jindřichova. V pondělí 25. 4. 2022 se konalo přátelské utkání ve vybíjené mezi ŠD Město Albrechtice a ŠD Jindřichov. Po přivítání všech hráčů na hrací ploše a udělení základních organizačních pokynů mohla rozhodčí, paní vychovatelka Bartoníčková, zahájit hru.  Naše družstvo, které tvořili chlapci a děvčata 4. a 5. tříd, se v posledních týdnech pod vedením paní vychovatelky Kulichové poctivě připravovalo, což bylo patrné od samého počátku prvního klání. Děti reprezentující naší družinu nakonec i díky velké sehranosti zvítězily s přehledem v obou odehraných utkáních.

O správnou atmosféru se na tribuně postaraly děti z ostatních oddělení, které nadšeně povzbuzovaly své kamarády. Po vyhlášení výsledků, předání pamětních papírových medailí a malých dárečků se obě družstva přemístila do klubovny. Zde na ně čekalo malé pohoštění v podobě baget a muffinů, které pro ně přichystaly paní vychovatelky. Věříme, že si děti sportovní odpoledne užily, a už se těšíme na odvetu v Jindřichově.

Foto a video I. Liďáková, J. Bartoníčková, text A. Honajzerová

Back To Top