Milí spolužáci z 2. B, milá paní učitelko, dodatečně bych vám chtěla poděkovat za to, že jste si na mě udělali čas a připravili si pro mě takový skvělý program!

Naše spolužačka Rebecca…

Jsem ráda, že jsem vás konečně mohla poznat osobně. Za ten den, kdy jsme spolu byli, jsem si našla plno kamarádů a kamarádek. Líbilo se mi zpívání písniček, hra na flétny, hry i rozdávání dárečků ve třídě. Jste skvělá parta. Až je mi líto, že s vámi do školy nemůžu chodit pravidelně.

Pískáme pro Rebeccu…

I tady v Thajsku mám hodně výborných kamarádů. Až je jednou budu muset opustit, protože se budeme muset stěhovat, bude se mi po nich moc stýskat. Škoda, že po internetu zatím nemůžeme cestovat i my, lidé. To by bylo super! S šestihodinovým časovým posunem mezi Thajskem a Českou republikou bych možná stíhala chodit do obou škol. Nebo možná bych mohla školy střídat po týdnu a být tak pravidelně jak s vámi, tak s kamarády z thajské školy.

Besídka je v plném proudu…

Albrechtická škola je moc pěkná, barevná, plná obrázků a různých informací na nástěnkách. Všichni, které jsem potkala, se usmívali a byli moc hodní. Měla jsem možnost naobědvat se ve školní jídelně a moc mi chutnalo. A družina! Tolik zábavy si tam užijete. Jsem ráda, že jsem si s vámi mohla celé odpoledne hrát.

I kluci umí zapískat na flétnu…

Moc se mi líbí, jak všichni společně hrajete na flétny. U nás ve škole začínáme tento týden. Už se těším. Jsem zvědavá, jestli mi to půjde stejně dobře jako vám. Třeba vám při příštím setkání i já budu moci něco zahrát.

Děkuji za dárečky…

Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za nádherné dárky – náramek, prstýnek a baňky s vašimi podpisy. Moc si jich vážím. Vlastnoručně podepsané ozdoby jsou velmi originální a opravdu překrásné. Děkuji vám, že jste si s tím dali takovou práci! Jste moc hodní.

Předávání dárečků…

Babička s dědou píší, že je u vás sníh. Pořádně si tu zimu užijte. Já jsem moc chtěla s bráškou stavět sněhuláky a bobovat, ale když jsme byli v Čechách, tak sníh nebyl. Třeba budeme mít příští rok větší štěstí. Tady v Thajsku je pořád teplo. Teď je období sucha a oproti období monzunových dešťů, které skončilo v listopadu, je chladněji. Dnes bylo 32°C. Moc vás zdravím. Už teď se těším na příští setkání.

 Rebecca s maminkou

Back To Top