Sokolovna ve Vrbně pod Pradědem byla v úterý 31. října 2006 dějištěm okresního kola žákovských družstev ve stolním tenisu. Soutěž mezi školami byla pořádána Asociací školních sportovních klubů AŠSK. Naši školu reprezentovala dvě tříčlenná družstva. Obě vybojovala vynikající umístění.

Družstvo ve složení Tomáš Honajzer, Marek Sekanina a Lukáš Kozelek – všichni z 9. B – získalo v kategorii 8. – 9. tříd celkově 1. místo po vítězstvích nad družstvy ZŠ z Andělské Hory (4 : 1), Vrbna (4 : 0), Bruntálu (4 : 3) a Osoblaha (4 : 1).

Stejně dobře se vedlo i trojici dívek – Katce Honajzerové z 5. B, Nele Klapetkové ze 6. B a Veronice Špalkové ze 7. B. V kategorii 6. – 7. tříd obsadily druhé místo. Umístění je o to cennější, že žákyně bojovaly většinou proti chlapcům. Jen družstvo ZŠ Vrbno mělo v reprezentaci dvě dívky. Po prohře se ZŠ Andělská Hora (1 : 4) získaly naše reprezentatky vítězství nad ZŠ Vrbno (4 : 1) a ZŠ Bruntál (4 : 0).