Neúspěch družstva vyvážily úspěchy jednotlivců

Sokolovna ve Vrbně p.Pradědem byla v pondělí 31.10.2005 dějištěm okresního kola žákovských družstev ve stolním tenisu. Soutěž byla pořádána Asociací školních sportovních klubů. Naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků (8. a 9. ročníky) ve složení Jan Kovalík, Tomáš Honajzer, Jiří Vlach a Ondřej Andrys (všichni z 8. B).

Výsledky v hlavní soutěži družstev – tři porážky a jediná výhra – vůbec neudělaly radost vedoucímu našeho týmu panu učiteli Pokornému. Z pětice družstev jsme obsadili až čtvrté místo.

Naštěstí se nám mnohem více dařilo v následující soutěži jednotlivců, kterou sehrálo 23 chlapců bez rozdílu kategorií. Čtyři vítězné zápasy včetně finálového vynesly na vynikající 1. místo Honzu Kovalíka a jen těsně do finále nepostoupil Tomáš Honajzer, který obsadil 3.-4. místo.

Honza na příjmu

Z turnaje jsme si odnesli poučení, jak nevyzpytatelná je ve stolním tenisu hranice mezi vítězstvím a porážkou. Je třeba mít natrénováno, bojovat o každý míček a mít na své straně i kapku štěstí.

 

Výsledky našeho družstva:

ZŠ Město Albrechtice – ZŠ Andělská Hora, 2 : 4

ZŠ Město Albrechtice – ZŠ Vrbno, 4 : 0

ZŠ Město Albrechtice – ZŠ Břidličná, 0 : 4

ZŠ Město Albrechtice – ZŠ Osoblaha, 0 : 4

 

Závěrečné pořadí:

1. místo ZŠ Břidličná
2. místo ZŠ Osoblaha
3. místo ZŠ Andělská Hora
4. místo ZŠ Město Albrechtice
5. místo ZŠ Vrbno

Jo...

Back To Top