V prosinci 2014 vybojovaly naše mladší dívky 6. a 7. tříd druhé místo v okresním finále ve florbalu. Turnaj pořádala pod záštitou AŠSK ZŠ Město Albrechtice. Ve florbalovém klání nastřílely naše hráčky nejvíce branek a vítězství jim uniklo pouze o jeden gól. Velká gratulace pro naše reprezentantky.

Mladší družstvo dívek…

Příjmení a jméno třída post
Krátká Veronika 6. A LK
Dlouhá Michaela 6. B  PK 
Turková Adéla 7. A  PK 
Lovasová Terezie 7. A 
Caisbergerová Aneta 7. A
Puszterová Markéta 7. A 
Kubaláková Terezie 7. B 
Pořízková Veronika 7. B O, PK
Čihánková Anežka 7. B PK
Jančová Beáta 7. B U, LK
Veselá Anna 7. B LK

Mladší žákyně v prvním utkání vyloženě rozstřílely ZŠ Jindřichov 9:0, a při tom neinkasovaly žádnou branku. Ve druhém utkání holkám stačilo remizovat se ZŠ Rýmařov, ale bohužel se jim nepodařilo ve druhém poločase vstřelit vyrovnávací gól. Výsledkem 2:3 prohrály zápas o první místo se ZŠ Rýmařov.

Starší družstvo dívek…

Příjmení a jméno třída post
Kleckerová Sabina 9. B U
Widermanová Sabina 9. B U
Musilová Mirka 9. A LK 
Hudeczová Františka 9. A LK
Šimeková Nikola 9. A
Glejtková Hana 8. B
Šolcová Alexandra 8. B PK 
Murová Marie 8. B LK 
Volná Sabina 8. B
Moravcová Michaela 8. A
Dvořáková Iveta 8. B
Němcová Martina 8. A B

Souběžně s turnajem mladších dívek se na naší škole konalo také okresní finále ve florbalu starších dívek 8. a 9. tříd. Holkám se ale i přes jejich velkou snahu nepodařilo vyhrát v žádném zápase. Bojovností se soupeřkám určitě vyrovnaly. Jejich 4. místo a „bramborová“ medaile v okrese není vůbec špatná a za bojovnost je chválíme.

Foto Michal Adámek, Vladislav Hlaváček, text Petr Valeček

Back To Top