• Eva Sudová
  • Soutěže
  • 329× přečteno

Ve středu 3. dubna se výherci školního kola recitační soutěže vypravili do ZUŠ v Krnově, kde velmi úspěšně reprezentovali naši školu. V nulté kategorii Kristýnka Bartoníčková získala stříbrné pásmo a Sabinka Fizková zlaté pásmo. V první kategorii se umístili Kuba Košulič i Tadeáš Kvaš na prvním místě a v kategorii druhé Natálka Zurynková, Terezka Boháčová a Karolína Szwarczynska získaly stříbrné pásmo. Amálka Hanušová se umístila na příčce první.

Druhý stupeň reprezentoval Jan Matějka,  Klárka Gajdošová a Rozárie Kunovská, které získaly pásmo bronzové. Andreas Divitaris vyhrál ve své kategorii pásmo zlaté.

Všichni žáci z prvních míst postupují do krajského kola. Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Foto a text Eva Sudová

Back To Top