Slavnostní vyhodnocení výtvarné soutěže „Víme, kde bydlíme, co máme zajímavého, co umíme“ bylo 13. prosince 2012 na radnici v Krnově. Vladimír Dlouhý si převzal hodnotnou cenu za svoji rozhlednu Hraniční vrch.

Láďa nakreslil rozhlednu a pařil mezi 3 nejlepší…

Ze zaslaných 39 vítězných prací se probojoval mezi 3 nejlepší. Jeho obrázek zdobí hlavní stránku kalendáře pro rok 2013, který byl Mikroregionem Krnovsko vydán. Kromě rozhledny od Ládi jsou v něm obrázky všech dětí, jež se do soutěže zapojily. Mezi nimi nechybí ani další naši žáci.

Předávání cen za přítommosti p. starostky A. Krušinové…

Pochvalu si zaslouží Beáta Jančová (zámek Linhartovy), Anna Veselá (sloup se sochou sv. Anny Samotřetí na náměstí), Marie Volná (zámeček v Jindřichově) a Ivana Kotková (kostel v Liptani). Kalendář si můžete prohlédnout na Městském úřadě Město Albrechtice. Po jednom kusu kalendáře dostanou i další jmenované děti z naší školy.

Foto Olga Dlouhá, text Regína Hajná

Back To Top