O tom, jak bývá obtížné zvládnout letící či kutálející se míč nebo se vyhnout míči mířenému na tělo, se přesvědčili  hoši 4. a 5. tříd, kteří reprezentovali naši školu na turnaji ve vybíjené. Slunečné jarní počasí je provázelo  do Krnova i zpět v úterý 30. března. V tamější tělocvičně ZŠ Žižkova vybojovali v konkurenci 8 družstev Krnova a okolí solidní 5. místo.

Náš tým tvořili tito žáci: David Pořízka, Martin Adamčík a Jan Turek ze 4. A, Matějové Caknakis a Formánek ze 4. B i páťáci David Vasiliadis, Lukáš Pospíšil, Lumír Obšívač, David Krčmář, Petr Kučera, Jakub Varecha a Jan Krátký.

Zářící sluníčko všem svítilo při hře také z nových modrých triček s logem školy, jejichž zakoupení  bylo  financováno z prostředků Sdružení rodičů a přátel dětí školy resp. letošního školního plesu. Dresy budou využívány i na jiných sportovních kláních, kterých se s dětmi nižšího stupně pravidelně zúčastňujeme.

Foto a text Taťána Hazuchová

Back To Top