10. ročník vánočního turnaje ve stolním tenisu na základní škole přilákal ve středu 15.12.2005 za zelené stoly celkem 17 mladých hráčů. Ti byli v 1. kole nasazeni do skupin po 4-5 hráčích dle výkonnosti, druhé kolo o celkové pořadí pak hráli opět ve čtyřech skupinách zvlášť vítězové prvního kola, zvlášť druzí, třetí a čtvrtí či pátí hráči.

První tři hráči obdrželi medaili a věcnou cenu (dárkový balíček), všichni pak získali diplom za umístění a drobný dárek. Zajištěno bylo i občerstvení. Turnaj byl dotován z prostředků SRPDŠ, klubu stolního tenisu ATS a příspěvků členů kroužku stolního tenisu na ZŠ.

Vítězům blahopřejeme, všichni zaslouží pochvalu za bojovnost! V dubnu nás čeká jubilejní 10. přebor školy, kde mohou změřit síly i žáci, kteří nenavštěvují kroužek stolního tenisu.