• Jana Samli
  • Aktualita
  • 514× přečteno
Kahoot je zábavný výukový program, který se stal nedílnou součástí výuky na naší škole. Využíváme jej především jako motivaci k učení a zpestření v hodinách anglického jazyka. Letos se naše škola zúčastní soutěže Kahoot Cup Krnovsko 2022 a změří tak nabyté vědomosti z oblasti angličtiny s žáky z jiných škol v Krnově a okolí. Soutěž probíhá ve 3 kategoriích: 4.-5. ročník, 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. Abychom vybrali ty nejlepší reprezentanty, uspořádali jsme školní kolo. V každé kategorii soutěžilo 20 žáků, z nich první 4 postupují do dalšího kola.
Výsledky:4.-5. třídySofie Holinková (4.A)Lukáš Kras (5.B)Daniel Daněk (5.B)Šimon Tománek (5.B)6.-7. třídyAnna Marie Gulová (6.A)Dominika Morbitzerová (7.A)Michal Segeč (7.A)Filip Jurčík (7.B)8.-9. třídyTomáš Rášo (8.B)Petra Kováčová (9.A)
Luboš Umysa (8.B)
Alex Divitaris (9.A)
Gratulujeme vítězům a přejeme jim hodně štěstí v dalším kole.

 

 

 

Foto a text Jana Samli

Back To Top