Na středu 23. září připravili organizátoři  v Městských sadech v Opavě sportovně – vědomostní soutěž s názvem „Najdi si svou kešku“. Naši školu reprezentovali čtyři družstva – Piškoti, Gangsteři, Bobři a Saláti.

Piškoti…

Po prezentaci všech závodníků byly jednotlivým týmům rozdány GPS navigace s pracovními listy. Po proškolení, jak pracovat s navigacemi, proběhlo zahřátí, protažení a týmy se začaly připravovat na start.

Saláti…

Soutěž spočívala v běhu po trase, která byla zadána v GPS navigacích. Během trasy plnili soutěžící úkoly na jednotlivých stanovištích. Po doběhnutí do cíle následoval test zeměpisných znalostí. Vyhrál ten tým, který dosáhl nejlepšího běžeckého času a zároveň nejlépe zvládl zadaný test. Po doběhnutí posledních běžců následoval oběd a vše směřovalo k vyhlášení výsledků. Naše družstva patřila v běhu mezi nejrychlejší a v konečném pořadí se umístila na krásném 8., 11., 13. a 14. místě.

Bobři…

Za tým „Piškotů“ nás reprezentovali Glejtková Hana, Antonová Jana, Drahokoupilová Nela, Dvořáková Iveta a Volná Sabina. Druhý tým „Gangsterů“ soutěžil ve složení Tuhý Adam, Včelný Tomáš, Banovec Miroslav a Pšenica Dušan. Tým „Bobrů“ reprezentoval ve složení Klepáček Alex, Kvasnica Michal, Caisbergerová Aneta, Tusis Stefanos a Puszterová Markéta a tým „Salátů“ soutěžil ve složení Mlčoušek Jiří, Šlor Michal, Pořízková Veronika, Čihánková Anežka a Jančová Beáta.

Gangsteři…

Všem zúčastněným gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Foto a text Janis Busios

Back To Top