Páteční dopoledne 22. února 2008 bylo náročné pro všechny účastníky okresního kola soutěže v anglickém jazyce. Tedy i pro účastníky z naší školy.

Vítězíme ve školním kole ..

Vždy se jedná o náročné klání. Účastníci soutěže nejdříve řeší gramatický a poslechový test. Potom se musí porotě představit, říci něco o sobě. Následuje čtení a překlad neznámého textu a popis obrázku. Vše vrcholí výběrem tématu, o kterém musí žák určitou dobu plynule hovořit a porota mu klade záludné otázky.

Čekáme na zahájení okresního kola ...

Naše soutěžící nic nezaskočilo, jelikož se pečlivě připravovali. V kategorii 6. a 7. tříd skončila Anetta Martináková na krásném 8. místě a Jan Kauer vybojoval 16. místo. V kategorii 8. a 9. tříd překvapila Markéta Labajová skvělým 3. místem. Veronika Břicháčková se umístila na 10. místě.

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Foto Markéta Labajová z 9. B, text p. uč. Magdaléna Handlířová

Back To Top