skip to Main Content

Karel Handlíř

Dne 3. října 2001 odpoledne proběhl již tradiční „Běh ulicemi Města Albrechtic“.
Zúčastnily se děti a mládež nejen ze ZŠ, ale i MŠ a chlapci z ÚSP.
Menší děti, o co běžely kratší trasy, o to bylo větší jejich nasazení.
Závodily s obrovskou radostí. Starší žáci běželi trasy podstatně delší a  tvářili se méně soustředěně.
Jasné ale bylo, že každý chce zvítězit.

Poprvé se také letos soutěžilo v jízdě na kolečkových bruslích.
Vítězům všech kategorií byla předána trička se znakem běhu. Dále pak všichni
vyhodnocení obdrželi perníkové medaile, drobné ceny a diplomy.

Poděkování patří všem organizátorům, zejména pak panu
uč. Karlu Handlířovi – řediteli závodu. Paní učitelce Ta�áně Kurečkové
a panu učiteli Petru Olchawskému, kteří společnými silami vyrobili medaile.
Obecnímu úřadu, který věnoval trička vítězům a SRPŠ při základní škole, které financovalo věcné ceny.

Běh ulicemi - start

Dále při organizaci závodu pomáhali:

  • Lubormír Grček – startér závodu
  • Hana Macková, Eva Rusinská – prezentace závodníků
  • Věra Mertová – vydávání startovních čísel
  • Dagmara Vopelková – zapisovatelka
  • Ta�ána Hazuchová – pořadí závodníků v cíli
  • Radmila Gavendová – pomocnice startéra, hlasatelka
  • Magda Kalusová, Jana Ulmová, Ludmila Hrubá – vypisování diplomů, příprava odměn
  • Jitka Hlaváčková, Zdenka Závodná, Erika Kynická, Jana Vyležíková, Naděžda Kublová, Jana Michková
  • Milan Pokorný, Ladislav Hlaváček – videodokumentace
  • Karel Knapp – diplomy, fotografie
  • Policie ČR Město Albrechtice – bezpečnost silničního provozu během závodu

Výsledková listina – rozpis podle kategorií

Běh ulicemi - prvního stupně

MŠ – dívky:

  • Michaela Křištofová, 2. Kristýna Břicháčková, 3. Martina Špalková

MŠ – chlapci:

  • 1. Petr Balický, 2. Roman Varecha, 3. Miroslav Olejniczak

MŠ předškoláci – dívky:

  • 1. Kateřina Honajzerová, 2. Denisa Kissová, 3. Veronika Huserová

MŠ předškoláci – hoši:

  • 1. Roman Boček, 2. Petr Chromec, 3. Lukáš Měkkýš

ZŠ 1. třída – dívky:

Běh ulicemi - výdej čísel

  • 1. Klára Kořízková, 2. Aneta Kmínková, 3. Klára Kmínková

ZŠ 1. třída – hoši:

  • Radek Kala, 2. Lukáš Laník, 3. Adam Ryboň

ZŠ 2. třída – dívky:

  • 1. Lucie Kudělková, 2. Denisa Vasiliadisová, 3. Gábina Klegová

ZŠ 2. třída – hoši:

  • 1. Dan Vojáček, 2. Jiří Drahotušský, 3. Kamil Kotulek

ZŠ 3. třída – dívky:

Běh ulicemi - N. Paprskarzová

  • 1. Petra Kubičinová, 2. Veronika Varechová, 3. Jana Vyležíková

ZŠ 3. třída – hoši:

  • 1. Adam Metzl, 2. Nikos Eftimiadis, 3. Jakub Černík

ZŠ 4. třída – dívky:

  • 1. Daniela Křištofová, 2. Hana Tauferová, 3. Nikola Vasiliadisová

ZŠ 4. třída – hoši:

  • 1. Jaroslav Smolík, 2. Marek Sekanina, 3. Karel Kudělka

ZŠ 5. třída – dívky:

Běh ulicemi - startér

  • 1. Klára Bočková, 2. Jana Křištofová, 3. Christiana Zápalková

ZŠ 5. třída – hoši:

  • 1. Dominik Buksa, 2. Martin Pobucký, 3. Pavel Volný

ZŠ 6. – 7. třída – dívky:

  • 1. Marie Kaletová, 2. Lenka Černíková, 3. Monika Mokrošová

ZŠ 6. – 7. třída – hoši:

  • 1. Patrik Wenda, 2. Eduard Cios, 3. Miroslav Malchárek

ZŠ 8. – 9. třída – dívky:

    Běh ulicemi - Aneta

  • 1. Aneta Kantorová, 2. Iva Suchánková, 3. Petra Bláhová

ZŠ 8. – 9. třída – hoši:

  • 1. Luděk Raida, 2. David Reimann, 3. Jan Večerka

Ústav sociální péče:

  • 1. Jan Gábor, 2. Jaroslav Lacko, 3. Břetislav Keprt

Kolečkové brusle – I. stupeň ZŠ:

  • 1. Adam Metzl, 2. Lukáš Kozelek, 3. Jan Melichar

Kolečkové brusle – II. stupeň ZŠ:

  • 1. Jan Měrka, 2. David Reimann, 3. Jiří Marek

Další fotografie budou doplněny v průběhu pátku 5. 10. 2001

Back To Top