3. května si naši kluci 4. a 5. tříd zahráli v okrskovém kole minikopané v Krnově. Za velmi chladného počasí si v konkurenci 11 týmy vybojovali 3. místo a postup do okresního kola v Rýmařově.

Tam se utkalo celkem 6 družstev – Rýmařov, Vrbno pod Pradědem, Krnov Smetanův okruh, Krnov Dvořákův okruh, Osoblaha a Město Albrechtice.

Počasí tentokrát přálo, ale našim „borcům“ se nedařilo tak, jak by si asi přáli. Hrálo se systémem každý s každým, rozhodovaly body za odehrané zápasy, skóre a v neposlední řadě vzájemná utkání mezi týmy.

Po výhrách nad oběma školami Krnova a prohrách s Rýmařovem, Vrbnem a Osoblahou obsadilo naše družstvo ve složení L. Dlouhý, J. Přibyla, J. Včelný, T. Olejniczak, T. Moravec, M. Tkaczyk, M. Bányácský, T. Němec, P. Boček, D. Pšenica a M. Tarabík krásné 3. místo.

Bohužel se nám nepodařilo zopakovat loňský úspěch, kdy naše škola postoupila do krajského kola v Ostravě, ale nevadí. I tak našim hráčům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k pěknému umístění. Poděkování patří také rodičům a zvlášť trenérům M. Moravcovi a L. Včelnému, kteří kluky podpořili svou účastí a radami.

Foto a text Erika Kynická

Back To Top