Šťastným vítězem vánočního turnaje žáků ve stolním tenisu je David Kvasnica ze 4. B, který jako jediný ze sedmi účastníků nepoznal hořkost porážky. Jeho největšími soupeřkami byly obě zúčastněné dívky – nakonec stříbrná Markéta Veselá a Pavla Hudeczová, která obsadila 4. místo. Obě totiž David porazil po vyrovnaných soubojích jen těsně 3:2 na sety! Bronzový stupínek vybojoval Sebastian Bohačík.

Vzhledem k počtu hráčů jsme turnaj odehráli systémem každý s každým na 3 vítězné sety – celkem 21 dvouher (74 setů). Při závěrečném ceremoniálu obdrželi všichni zúčastnění diplom a vánoční balíček, medailisté si odnesli akrylátové medaile ve tvaru letopočtu a vítěz navíc putovní pohár oddílu stolního tenisu. Po namáhavých šesti zápasech všem chutnala tradiční pizza. Za všechny hráče a jejich rodiče děkuji trenéru mládeže panu Janu Chovaniokovi. Členové oddílu stolního tenisu přejí všem klidné vánoční svátky a šťastný nový rok 2019. Sportu zdar!