Daniel Galuška, který navštěvuje 3. B, dosáhl dvou velkých tenisových úspěchů v kategorii babytenis (dětí 8 – 9 let; hraje se podle pravidel tenisu s o 25% lehčími míčky). Jako člen družstva „Trend-sport“, pod vedením ing. Machovského, postoupil na mistrovství ČR družstev v babytenise.

V severomoravské části byly čtyři skupiny po sedmi týmech. TREND SPORT svou skupinu vyhrál bez ztráty setu. Poté vítězové skupin postoupili do finále, jež se konalo na kurtech Procoloru Přerov. Zde se hrálo systémem každý s každým. „Trend-sport“ finále vyhrál a bude reprezentovat severomoravský tenisový svaz na mistrovství ČR, které proběhne na kurtech Agrofertu Prostějov.

Daniel doposud odehrál 16 utkání a vždy vyhrál (nejčastěji 6:0). Do Prostějova se probojovalo 8 nejlepších týmů ČR. Finálový turnaj proběhne 17. září 2011. Danieli, budeme ti držet palce. Dalšího velkého úspěchu dosáhl v individuální části babytenisu.

Účastnil se okruhu BABOLAT TOUR, kde se základní část skládala z 8 turnajů + finále 16-ti nejlepších. Okruhu se účastnilo 90 dětí z Česka, Slovenska a Polska. Daniel se zúčastnil 6 turnajů. Po sečtení bodů ze základní části obsadil celkově 1. místo. Finálový turnaj se konal 11. září v Opavě.

Vyhrál svou čtyřčlennou skupinu 3 x 4:1, čtvrtfinále opět 4:1 a v semifinále zvítězil opět 4:1. Teprve až ve finále podlehl vítězi 2:4. Za druhé místo obdržel krásný pohár, a hlavně spoustu zkušeností a hezkých vzpomínek. S tenisem začal ve čtyřech letech, kdy ho na kurty začal brát táta. Od první třídy dojíždí také dvakrát týdně na tréninky do Krnova.