Základní škola Město Albrechtice

Opavická 1, 793 95  Město Albrechtice, tel.: +420 554 652 241

II. společenský ples je minulostí …

Kdo se chtěl dobře pobavit, měl příležitost. V sobotu 9. února 2008 na II. Společenském plesu pořádaném školou ve spolupráci se SRPDŠ a pod patronací Školské rady.

Nemáme chybu ...

Nemáme chybu ...

Příjemným zpestřením jeho úvodní části bylo předtančení žáků osmých a devátých tříd, které připravila p. učitelka Magdaléna Handlířová a včetně dalšího dění na video zaznamenal pan Oldřich Menzel.

K dobré náladě všech přítomných přispěla hudba BT NOVA. Návštěvníci ocenili estetickou a zajímavou výzdobu sálu i zajištění pořadatelské služby.

Zábava je v plném proudu ...

Zábava je v plném proudu ...

Poděkování za podporu si zaslouží velká řada sponzorů. Právě díky nim si mnoho návštěvníků odneslo po tahu slosovatelných vstupenek zajímavé ceny.

Vyjmenovat všechny, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě a úspěšném průběhu plesu, to by znamenalo vytvořit rozsáhlý seznam jmen a firem. Proto jen uvádím. Pod vedením paní učitelky Jitky Hlaváčkové, úspěšné organizátorky, už byly podniknuty první kroky k přípravě III. Společenského plesu.

Pokud se chystáte, rezervujte si čas na sobotu 21. ledna 2009 od 20 hodin. Veškerý finanční zisk, stejně jako je tomu nyní, se stane příjmem do pokladny rodičovského sdružení.

Foto a text Karel Knapp, videozáznam Oldřich Menzel


Blíží se zahájení II. Společenského plesu ... -
Hlavní organizátorka plesu Jítka Hlaváčková ... -
Přeji vám dobrý večer a příjemnou zábavu ... -
Paní uč. M. Handlířová uvádí vystoupení svých svěřenců ... -
Nástup k předtančení ... -
Není cesty  zpátky, čekáme na hudbu ... -
Jdeme na věc ... -
Deváťáci válí ... -
Taneční mistr Pavel Měrka by z nás měl radost ... -
Všichni sledovali předtančení deváťáků .. -
Nebojíme se, umíme ... -
Sledujeme naše děti ... -
Rytmus v těle ... -
Bavíme se výborně ... -
Téměř historický snímek ... -
Kdo chtěl, mohl si objednat obloženou mísu ... -
Co si dáte ... -
Už mám všechno ... -
Zařídíme, přiobjednáme ... -
Pan Romanidis z firmy pana Baláše převážel stoly ... -
Na páteční zkoušku se dívali i spolužáci ... -
Takhle by to  večer asi nešlo ... -
Zkoušíme nástup ... -
Poslední zkouška před spolužáky ... -
I na zkoušce musíme vypadat dobře ... -
Vystoupení připravila paní uč. M. Handlířová -
Nezapomněli jsme nic z kurzu předtaneční výchovy ... -
I příprava na zkoušku má svoji atmosféru ... -
Zkouška. Ještě jednou a soustřeďte se ... -
Určitě večerní vystoupení dobře zvládneme ... -

Dnes je středa 20. červen 2018.

Svátek má Květa, zítra Alois.

Sluníčko -

Krátké zprávy

Milan Musil ve vysílání ČT Ostrava ...

(29.8.2009 15.39)

Milan Musil - Město Albrechtice - Ve středečních Událostech v regionech z 27. srpna 2009 vysílala ČT Ostrava reportáž redaktorky Veroniky Glötzerové a kameramana Josefa Hrtoně o účasti Milana na pekingském mistrovství světa ve zpracování textů. Vyprávění o dosažených umístěních i o zážitcích, které si z Číny přivezl, můžete sledovat v čase 18:45 od zahájení pořadu.

Děkujeme panu Marcelu Jedelskému ....

(29.8.2009 10.08)

Jáhen Marcel Jedelský - Křesťanskou výchovu jako nepovinný předmět vyučoval téměř 8 let jáhen Mgr. Marcel Jedelský. Za tu dobu si získal řadu dětských příznivců, kterým se obětavě věnoval s vydatnou podporou manželky i po „pracovní době“ organizováním různých besed, setkání a společných akcí. Samozřejmostí pro albrechtickou veřejnost se stala drobná divadelní představení a pěvecké výstupy malých herců, hudebníků a zpěváků. Od září 2009 nastává změna. Přihlášené děti do Křesťanské výchovy bude vyučovat P.BcTh Pavel Schwarz. Děkujeme panu Jedelskému za naši vzájemně prospěšnou spolupráci. Na novém působišti přejeme úspěšné vykročení i panu faráři.

Přijede Edita Plicková ...

(22.8.2009 16.38)

Edita Plicková ilustrace - Edita Plicková je ilustrátorkou pohádkových knížek, omalovánek, leporer, vystřihovánek i učebnic. Umí se vžít do myšlení a přání malých dětí. Je pravidelnou spolupracovnicí dětských časopisů, autorkou pohlednic. Děti z I. stupně budou mít v pátek 4. září 2009 možnost poznat vynikající kreslířku z blízka při školní besedě. Další zájemci o setkání s Paní Editou Plickovou mohou navštívit její výstavu na zámku v Linhartovech od soboty 5. září.

Jana vystřídala Janu ...

(22.8.2009 12.53)

Paní uč. Jana Zapletalová - Změna je život. Paní učitelka Jana Michková k 1. srpnu 2009 přešla na Střední školu zemědělství a služeb, Město Albrechtice. Mnoho let se věnovala našim žákům jako učitelka JČ a On i jako preventistka negativních jevů. Děkujeme jí za odvedenou práci ve prospěch nás všech. Vítáme ve svých řadách paní učitelku Janu Zapletalovou. Od 1. září bude vyučovat rovněž JČ a On, převezme třídu po své předchůdkyni paní učitelce Michkové, bude rovněž vykonávat funkci preventistky. Žáci v ní najdou také oporu při řešení možných problémů. Přejeme oběma Janám hodně osobních i pracovních úspěchů.

Radostná zpráva z Pekingu ...

(20.8.2009 15.53)

Milan s paní uč. Taťánou Kurečkovou - Prostřednictvím textové zprávy dorazila dnes těsně před polednem vynikající informace z Číny. Milan Musil splnil své předsevzetí a zařadil se na pekingském mistrovství světa v žákovské kategorii v kvalifikovaném psaní na klávesnici PC mezi desítku nejlepších. V korektuře (úpravě textu) obsadil deváté místo a v diktátu místo šesté. Gratulujeme Milanovi i jeho trenérce, paní učitelce Taťáně Kurečkové. Děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy i Města Albrechtic. Přejeme šťastný návrat domů Milanovi i jeho mamince, která jej na náročné cestě doprovází.

Archiv

Přístup k elektronické poště pro žáky a zaměstnance školy (Nezaškrtávejte volbu pamatovat heslo, hrozí zneužití schránky!)

grafika & XHTML: studio.fri13.net